hadbaranet.co.il

הדברה אורגנית – הכול באתר אחד

מחפשים הדברה אורגנית? רוצים להיפטר מהמזיקים בצורה טבעית? לא מעוניינים להשתמש בחומרים מזהמי סביבה? כאן תוכלו למצוא את כול האינפורמציה החשובה בתחום.

@@@

לקראת בוא הקיץ, ועוד קודם בתקופת האביב, מומלץ להזמין מדבירים מקצועיים להדביר את הבית, הבניין או החצר. אחד מסוגי ההדברות הפחות מזיקים לנו ולסביבה היא הדברה אורגנית העושה שימוש אך ורק בחומרים טבעיים מן הטבע. עוצמתם של החומרים הללו אומנם לעיתים פחות אפקטיבית מעוצמת הכימיקלים, אך רמת הטוקסיות שלהם נמוכה למדיי.

עובדות חשובות על הדברה אורגנית

  • לרוב, אין שום צורך לעזוב את הבית אחרי הדברה ירוקה
  • לא מדובר על "זבנג וגמרנו" , סוג הדברה זה הוא ממושך ויש לחזור עליו
  • ניתן להדביר בצורה יעילה, במיוחד מקקים ונמלים
  • אם יש בבית תינוקות וילדים, זוהי ההדברה הבטוחה ביותר בשל הרעילות הנמוכה
 
צריכים הדברה אורגנית? כאן תוכלו לקרוא מאמרים ומדריכים בנושא, למלא טופס עם פרטים אישיים, ואנו נדאג שיחזרו אליכם בהקדם, ללא התחייבות או עלות.
אורן הרחקת יונים
אורן הרחקת יונים, מומחים בפתרונות הרחקת יונים. ייבוא הפצה והתקנה של מוצרי הרחקת יונים: דוקרנים נגד יונים, רשתות יונים, רשת נגד יונים, רשת שקופה, רשת דרורים, דחלילי עורבים. סנפלינג מקצועי ע"י מנהל מקצועי ועבודות הרחקת יונים בגובה. החנות היחידה..

אצ"ל 48 תל אביב


אורן הרחקת יונים
ביי למדביר
ביי למדביר -להדביר בלי מדביר שיווק מוצרי הדברה מתקדמים לקהל הרחב בעלי רעילות נמוכה לאדם ולסביבה --מינימום רעלים מקסימום הדברה משלוחים לכל הארץ -יותר זול ממדביר מהיום אומרים ביי למדביר תחומי התמחות: הדברה,מדביר,הדברה ירוקה ,ריסוס,נמלים ,תיקנים,נמלת..

חבצלת החוף 7 נהריה


ביי למדביר
ספיידר
בארץ ישראל שוכנים תיקנים ומזיקים רבים המיוחדים לאזור, וחברת ספיידר נותנת מענה יעיל, מקצועי ואיכותי לטיפול בכולם. לחברה כל ההרשאות הנחוצות לטיפול במערכות מים (מטעם משרד הבריאות), להדברה ולאיוד (מטעם המשרד לאיכות הסביבה) וכן לביצוע עבודות בגובה..

אדוריים 130 קרית גת


ספיידר
הדברת מזיקים והרחקת יונים לצמיתות
הדברת מזיקים והרחקת יונים לצמיתות הינו בית עסק המנוהל על ידי גלעד יוסף, מדביר מוסמך בעל רישיון מס' 1809. גלעד עובד בכל ישובי המרכז והשפלה עם אנשים פרטיים, חברות וועדי בתים. לגלעד ניסיון רב בהדברת מזיקים מכל הסוגים ובהרחקת יונים.

רמב"ם 7 ראשון לציון


הדברת מזיקים והרחקת יונים לצמיתות
אפקטיבי הדברות
חברת "אפקטיבי הדברות" מקבוצת "פלבני ובניו המקורי ", קיימת ונותנת שירותי הדברה לקהל הרחב מזה כ-30 שנה. החברה הנה עסק משפחתי שבו נפגשים האיכות האמינות והניסיון. מיקום החברה בירושלים אך היא עובדת ופועלת ברוב חלקי הארץ.

ת.ד 38 ירושלים


אפקטיבי הדברות
מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה בע"מ
מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה בע"מ הינה חברת ניקיון, אבטחה ואחזקת מבנים ותיקה, בעלת ותק ומוניטין של למעלה מ-20 שנה. החברה פועלת בעיקר באזור הצפון, חיפה והקריות, יקנעם, חוף הכרמל וכן הלאה, אך מספקת את שירותיה הטובים גם לשאר חלקי..

דרך בר יהודה 3 חיפה


מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה בע"מ
גלעד אילת – מדביר מוסמך
גלעד אילת – מדביר מוסמך (מס' רישיון 1570) מספק שירותי הדברת פנים וחוץ מקצועיים למפעלים, לבתי עסק ולבתים פרטיים. העסק מקפיד להשתמש בחומרים ידידותיים לאדם ולסביבה, המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. על כן, ביכולתו לבצע גם הדברות בבתים, ללא..

פינסקר 50 חיפה


גלעד אילת – מדביר מוסמך
מוטי הדברות
חברת מוטי הדברות נוסדה בשנת 1987 על ידי מוטי סופיר, בעל ניסיון רב בתחום ההדברות. מוטי עצמו מבצע את עבודות ההדברה השונות, והוותק והמיומנות הרבים שלו באים לידי ביטוי בכל עבודה. ברשותו היתר הדברה מטעם המשרד לאיכות הסביבה – מס' רישיון 1135, וכן..

יערה 37 באר שבע


מוטי הדברות
חדד איל
איל חדד עוסק בתחום ההדברה משנת 1980 והוא בעל ניסיון רב בתחום. אביו, בנימין חדד, החל לעסוק בהדברת מזיקים בשנת 1973 (רשיון הדברה מספר 119), ואיל גדל לתוך התחום והמשיך את עיסוקו של אביו (רשיון הדברה מספר 1043).

גמליאל בן זכאי 36 רחובות


חדד איל
לאון - הסוף לג'וקים
חברת לאון – הסוף לג'וקים ידועה כחברה המעניקה שירותי הדברה איכותיים, ומתמודדת בהצלחה מלאה עם אתגר הרחקת המזיקים. החברה משתמשת אך ורק בחומרים החדישים והמשובחים ביותר ש"עושים את העבודה". צוות החברה הינו חרוץ ומיומן, ומעניק..

ת.ד 289 אור יהודה


לאון - הסוף לג'וקים
שרון שרותי הדברה
חברת שרון – שירות מדביר מוסמך להדברת מזיקים, בהנהלת שלמה שרון ובניו, הינה חברה מובילה להדברת מזיקים. החברה נוסדה בשנת 1970 ונותנת מגוון רחב של שירותי הדברה בכל הסקטורים במשק.

שמיר 45 ירושלים


שרון שרותי הדברה
טרמיטק
חברת הדברת טרמיטים - טרמיטק מספקת שירותי איתור, ניטור והדברה של טרמיטים. החברה מספקת את שירותיה 24 שעות ביממה עבור לקוחות מן המגזר הפרטי, העסקי והמוסדי בכל הארץ. החברה מבצעת עבודות הדברה באמצעות שיטת I.P.M. שהיא שיטת הדברה מידתית וידידותית לסביבה...

מבצע חורב 10 ראשון לציון


טרמיטק
בורשטיין הדברות
נחלת יצחק 27 תל אביב
סיאל הדברות
יהודה הלוי 68 ראשון לציון
הדברות נטו
עוזיאל 47 שלומי
המדביר המרכזי
המעפילים בני ברק


שאלות ותשובות בתחום הדברה אורגנית

שלום לך. כל מדביר חייב ללמוד את מקצוע ההדברה ולפעול בשטח רק לאחר שהוא קיבל היתר לביצוע פעולות הדברה מהמשרד לאיכות הסביבה. משרד זה הוא הגוף המפקח על כל המדבירים בישראל והוא זה אשר יעניק היתר רק למדבירים אשר עברו הכשרה מסודרת ועמדו בהצלחה בכל התנאים שהציב המשרד ובכל המבחנים. כמו כן, חשוב לדעת כי מדבירים מחויבים לחדש את הרישיון שלהם מדי תקופה, ועל..
שלום לך. הדברה ירוקה היא הדברה אפקטיבית ואנו ממליצים לחבר אשר אמר לך זאת לגשת אל החברה שדרכה הוא הזמין את שירות ההדברה ולומר להם כי ההדברה לא הייתה אפקטיבית. קיימת אחריות על הדברה ולכן אנו בטוחים כי מדבירי החברה יחזרו אל הדירה על מנת לבדוק את העניין ולפצות אותו במקרה הצורך. הדברה ירוקה היא הדברה הכוללת חומרים טבעיים בעלי דרגת רעילות נמוכה. בשנים..
שלום לך. בוודאי תשמח לשמוע כי אנשים רבים נרתעו מהדברה על ידי כימיקלים חריפים וזאת משום החשש כי הם יכולים לגרום לנזק רב לבריאות האנשים, חיות והסביבה. לכן כאשר חברות הדברה החלו להציע שירותי הדברה ירוקה נרשמה הקלה ואנשים רבים החלו להזמין הדברה מסוג זה. בהדברה מסוג זה אין שימוש בחומרים אשר יכולים לגרום לנזק בריאותי או פיזי לבני אדם, חיות מחמד והסביבה..
הדברה ירוקה אינה מצריכה לצאת מהדירה. קרוב לוודאי שחברך הזמין הדברה ירוקה ושכח לעדכן אותך לגבי סוג ההדברה כאשר הוא סיפר לך את סיפור ההדברה שלו. קרוב לוודאי שהייתי צריך לצאת מהדירה בפעם הקודמת שביצעת הדברה משום החומרים הרעילים אשר מסוכנים לבריאות ולכן המדבירים מבקשים מהאנשים לתת לדירה להתאוורר מספר שעות ולחזור אליה רק לאחר שהחומרים הרעילים התאדו...
תוכן מומלץ
Copyright © 2019 hadbaranet.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הדברה ירוקה מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום ההדברה הירוקה
מתעניינים בהדברה אורגנית? השאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם
אנחנו עובדים עם המדבירים האמינים והמקצועיים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!